• Logo
  • Kontaktujte nás 0911521005 Denne 7.00 - 22.00
  • je prázdny
    za 0.00,- €
RECENZIE ZÁKAZNÍKOV
Certifikovaný predajca
Na splátky cez QUATRO
 Odporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Komentáre zákazníkov
Výborný bicykel, pomer cena, kvalita....Ozaj max. spokojnosť. S.
Pohodlná jazda bez pedalovania na ktorú som sa tešil. Maximálna spokojnosť, určite budem odporúčat.
Potvrdzujem, krásny bicykel, som veľmi spokojná. Odporúčam. Boďa
ďakujem za rady pri kúpe, všetko ôk. všetko funguje ako ma. nech sa vám darí.
Maximálna spokojnosť. S.
Úplne vyhovuje, som spokojný s dizajnom a tech. prevedením. Ďakujem za rady majiteľa a rýchle dodanie. Mário
Super, som spokojný nadmieru..dobrá cena a aj kvalita.Veľmi seriózny majiteľ a hlavne rýchla kúpa.Určite odporúčam...Ďakujem
Určite odporúčam. Vďaka.
Spokojnosť, paráda, ďakujem. Už aj bol prevetraný.... S.
Tento bicykel spravil pod stromčekom obrovskú radosť môjmu manželovi. Už ho bol aj vyskúšať, keďže vonku nie je sneh. Je proste perfektný. Vďaka.
Krásny bicykel, KIKI mi urobil veľkú radosť. Určite odporúčam...
 Instagram
Instagram

Prečo elektrobicykel?

Elektrické bicykle EcoBike sú životným štýlom kombinovaným s modernými technológiami. Najlepšie materiály, odolné batérie a tiché motory bez údržby. Vyrábame špičkové elektrické bicykle už viac ako 13 rokov. Máte záujem o elektrický mestský bicykel? Pohodlný skladací box? Elektrický trekingový bicykel? Alebo možno rýchly MTB e-bike? Máme pre vás niečo.

EcoBike je jedným z prvých výrobcov elektrických bicyklov v Poľsku. EcoBike má dlhoročné skúsenosti na trhu a je jednou z najväčších spoločností vyrábajúcich elektrické bicykle v Poľsku. Ponúkame široký výber bicyklov vlastnej značky, ako aj súpravy pohonu a príslušenstvo. Vyvíjame tiež elektrické bicykle pre individuálne potreby zákazníkov. Dôkazom profesionality je dôvera príjemcov v Poľsku aj v Európe.

Údržba elektrického bicykla je oveľa lacnejšia ako prevádzka automobilu. Za 100 km jazdy autom spotrebujete asi 7 EUR . Za rovnako dlhú trasu na elektrickom bicykli zaplatíte iba 0,19 centov. Elektrický bicykel nemusíte registrovať ani poistiť.

Zabudnite na nervy a uviaznutie v dopravných zápchach. Autá sa časom nezmenšujú, iba pribúdajú. Na elektrickom bicykli sa dostanete oveľa rýchlejšie kamkoľvek chcete - do práce, školy, priateľov alebo na nákupy!

Jazda na elektrickom bicykli je nielen príjemná, ale aj veľmi zdravá. Elektrický bicykel môže, ale nemusí ísť namiesto vás. Vyberte si správny režim asistencie pri jazde, doprajte si čerstvý vzduch a môžete vyraziť!

Buďte eko:
Budúcnosť patrí elektromobilom. Konečne sa musíme postarať o našu planétu. Používaním elektrobicykla prispievate k znižovaniu úrovne škodlivých výfukových plynov vo vašom bezprostrednom okolí!

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.